Osiedle Chopina Etap III

W kolejnym, trzecim etapie inwestycyjnym zrealizowanych zostało dziesięć wygodnych apartamentów w kameralnym budynku posiadającym trzy piętra mieszkalne, garaże, własną ogrodzoną działkę oraz miejsca parkingowe. Do każdego apartamentu przynależy przestronny garaż oraz komórka lokatorska.

Nowoczesna architektura i wyjątkowy projekt łączą w sobie piękno i estetykę z wysokim komfortem mieszkania. Niezwykłym atutem prezentowanego budynku mieszkalnego jak i jego otoczenia jest nie tylko estetyczny i funkcjonalny projekt, a nade wszystko lokalizacja (około 800 m do centrum handlowego Jaworzna, 15 min pieszo do rynku miasta, 1,5 min pieszo do przystanku komunikacji miejskiej , w pobliżu przedszkola, szkoły, przychodnia zdrowia, apteki, ścieżkirowerowe). Mieszkania wyposażone są w bardzo ekonomiczne centralne ogrzewanie miejskie. Układ i ustawienie pomieszczeń w poszczególnych mieszkań względem stron świata zapewni najwyższy standard użytkowania. Inwestycja powstaje w urokliwej lokalizacji w otoczeniu zieleni, tuż przy nowym, wybudowanym osiedlu Chopina.

Mieszkania posiadają certyfikat energetyczny wraz z symulacją kosztów utrzymania na bardzo niskim poziomie. Przed budynkiem wykonano wygodny podjazd do garaży oraz dojście do klatek schodowych. Na terenie nieruchomości urządzono zieleń, która dodaje kameralności. Projekty mieszkań powstały z myślą o funkcjonalności dopasowanej dla każdego. Począwszy od pojedynczej osoby jak również dla całej rodziny. Układ ścian w mieszkaniach pozwala na aranżację dopasowaną do własnych potrzeb.

News

Dane:
LOKALIZACJA: Jaworzno
8 mieszkań 
PROJEKT: 2020/2021
REALIZACJA: od 2021