Osiedle Chopina Etap II

Cztery wygodne apartamenty w kameralnym budynku posiadającym dwa piętra mieszkalne, garaże, własną ogrodzoną działkę oraz miejsca parkingowe. Do każdego apartamentu przynależy przestronny garaż oraz komórka lokatorska. Garaże oraz komórki zlokalizowano na poziomie parteru budynku. Nowoczesna architektura i wyjątkowy projekt łączą w sobie piękno i estetykę z wysokim komfortem mieszkania.

Mieszkania wyposażone są w bardzo ekonomiczne centralne ogrzewanie miejskie. Układ i ustawienie pomieszczeń w poszczególnych mieszkań względem stron świata zapewni najwyższy standard użytkowania.

Inwestycja powstaje w urokliwej lokalizacji w otoczeniu zieleni, tuż przy nowym, wybudowanym osiedlu Chopina. Mieszkania posiadają certyfikat energetyczny wraz z symulacją kosztów utrzymania na bardzo niskim poziomie.

Przed budynkiem wykonano wygodny podjazd do garaży oraz dojście do klatki schodowej. Na terenie nieruchomości urządzono zieleń, która dodaje kameralności. Projekty mieszkań powstały z myślą o funkcjonalności dopasowanej dla każdego. Począwszy od pojedynczej osoby jak również dla całej rodziny.

News

Dane:
LOKALIZACJA: Jaworzno
10 mieszkań 
PROJEKT: 2019/2020
REALIZACJA: 2020/2022