Osiedle pod Grodziskiem

Osiedle pod Grodziskiem to dziewięć jednorodzinnych domów o powierzchni 140 metrów kwadratowych, (powierzchnia całkowita 183 m2). Osiedle położone jest w atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy miasta Jaworzna. Odległość do centrum to jeden kilometr, w bliskiej okolicy znajdują się sklepy, szkoła, przystanek komunikacji miejskiej oraz tereny rekreacyjne Grodzisko. W odległości 3 km autostrada A-4: kierunek Katowice lub Kraków. Odległość od Katowic ok. 18 km, do Krakowa ok. 50 km.

Parter budynku to przestrzeń powstała z połączenia kuchni, jadalni i dużego, wygodnego salonu z kominkiem. Znajduje się tutaj również łazienka. Z salonu wyjście przez taras do nasłonecznionego ogrodu. Półpiętro i pierwsze piętro (tj. poddasze użytkowe) to strefa prywatna, a mianowicie cztery pokoje i łazienka. Usytuowanie budynku względem stron świata gwarantuje bardzo dobre doświetlenie strefy dziennej (od strony południowo zachodniej).

Architektura domów to połączenie tradycji z nutą nowoczesności. Zastosowane w projekcie rozwiązania są energooszczędne, domy posiadają certyfikaty energetyczne. Teren osiedla jest ogrodzony, domy z garażami, zjazdy z kostki brukowej, droga dojazdowa betonowa.

News

Dane:
LOKALIZACJA: Jaworzno-Bory
POWIERZCHNIA: 1500m2 
PROJEKT: 2008/2009
REALIZACJA: 2009/2010